wycieczka krosnice

Dnia 01 czerwca odbyła się wycieczka do Krośnic, która była jedną z wielu niespodzianek dla przedszkolaków z okazji Dnia Dziecka. Wędrówka po Parku Krajobrazowym Doliny Baryczy oraz obserwacja z wykorzystaniem lornetek wodnego środowiska życia zwierząt sprawiła dzieciom wiele radości. Zajęcia terenowe prowadzone były przez Panią przewodnik, która dzieliła się wiedzą z najmłodszymi w bardzo przystępny i zrozumiały dla nich sposób. Po powrocie zorganizowane zostało ognisko dla dzieci, słodki poczęstunek oraz wspólna zabawa. Podczas zwiedzania kolejki wąskotorowej wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i medale z okazji Dnia Dziecka.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tego wyjątkowego dnia rodzicom.

 

9.jpg14.jpg2.jpg17.jpg5.jpg8.jpg6.jpg20.jpg7.jpg1.jpg13.jpg19.jpg16.jpg4.jpg15.jpg3.jpg18.jpg12.jpg10.jpg11.jpg