Świąteczny czas to jeden z naszych ulubionych momentów przedszkolnego kalendarza.To niewątpliwie czas wzmożonej aktywności plastycznej, muzycznej, społecznej, ale jakże magicznej. Atmosfera świąt unosi się w powietrzu i widać ją na każdym kroku. Rozpoczynając od świątecznych dekoracji, które ozdabiają naszą przedszkolną salę, a kończąc na spotkaniu   z wyjątkowym gościem, na którego dzieci czekają cały rok. To okres magiczny, wypełniony radością i  uśmiechem. To czas otwartych serc, czas obdarowywania i otrzymywania. U nas rozpoczął się 2 grudnia 2021r. w czwartek. Tego dnia prawie wszystkie przedszkolaki wybrały się na przygodę w Rezydencji Świętego Mikołaja w Ostrowie Wlkp. Czekało tam na nich wiele atrakcji i wspaniały repertuar zabaw i animacji, które przeniosły młodych miłośników Świąt Bożego Narodzenia w baśniowy świat Elfów, Śnieżynek, Świętego Mikołaja i innych bajkowych postaci. Dzieci miały okazję razem z Elfem uczestniczyć we wspólnym śpiewaniu kolęd przy fortepianie, zabaw taneczno- ruchowych przy znanych piosenkach o tematyce świątecznej, mogły ozdabiać renifery i zajadać świąteczne pierniczki. Do jednej z najbardziej oczekiwanych atrakcji była również przejażdżka ciuchcią - kolejką z Mikołajem, by zwiedzić nasze powiatowe miasto.

Uśmiech na twarzach dzieci był najlepszym dowodem na to, że wycieczka do Rezydencji Mikołaja była wyjątkowym
i niezapomnianym przeżyciem!!!

 

9.jpg2.jpg5.jpg8.jpg7.jpg1.jpg13.jpg4.jpg3.jpg10.jpg11.jpg