konkurs eko mis

Dnia 27 listopada udaliśmy się na GALĘ pod hasłem: ,,Wszyscy wygrywamy, bo EKO- MISIA  kochamy” podczas której spotkały się przedszkolaki z całej Gminy Sośnie by poznać wyniki konkursu plastyczno-technicznego ,, EKO-MIŚ”  oraz prace innych przedszkoli. Bardzo się cieszymy, że NASZ MIŚ spodobał się komisji konkursowej i zajęliśmy I MIEJSCE. Wszystkie Eko-Misie były cudowne, tym bardziej jesteśmy dumni i wiemy, że warto podejmować wyzwania.
Serdecznie dziękujemy organizatorom konkursu: Gminie Sośnie, Przedszkolu Samorządowemu w Sośniach, Przedszkolu w Chojniku, Gminnemu Ośrodkowi Kultury i Gminnej Bibliotece Publicznej w Sośniach oraz partnerom tego wydarzenia Regionalnemu Zakładowi Zagospodarowania Odpadów sp. z o. o. w Ostrowie Wielkopolskim, Nadleśnictwu Antonin, Dolinie Baryczy i Gminnej Bibliotece Publicznej w Sośniach.

dyplom eko mis

 

9.jpg2.jpg5.jpg8.jpg6.jpg7.jpg1.jpg4.jpg3.jpg11.jpg