dzien przedszkolaka

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. W środę kolejny raz obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Przedszkolaka.Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Pani Dyrektor złożyła przedszkolakom najserdeczniejsze życzenia z okazji Ich święta. Następnie wszystkie przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy, udziału w konkursach i tańcach przy ulubionych przebojach muzyki dla dzieci. Były zabawy z chustą animacyjną, balonami, poszukiwanie skarbu, itp. Powstały również plakaty stworzone w zespołach pt. ,,Marzenia przedszkolaków”. Śmiech i radość niosła się korytarzem przedszkola. Impreza udała się znakomicie. Obchody „ Dnia Przedszkolaka” zakończyły się wspólną fotografią. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie.

Złożyliśmy wszystkim, maluszkom i starszakom życzenia samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń. Niech Wasze marzenia się spełniają !!!

 

9.jpg14.jpg2.jpg5.jpg8.jpg6.jpg7.jpg1.jpg13.jpg4.jpg15.jpg3.jpg12.jpg10.jpg11.jpg