W dniu 14 września 2023 roku w ramach wizytacji parafialnej mieliśmy zaszczyt gościć Biskupa Diecezji Kaliskiej ks. Damiana Bryla. Biskupowi towarzyszył Proboszcz naszej Parafii ks. Marcin Pieprzka. Uśmiech i charyzma jaką posiada Duszpasterz sprawiły, że Ks. Biskup nawiązał doskonały kontakt z przedszkolakami. Dzieci słuchały słów Jego Ekscelencji z uwagą oraz ochoczo włączały się we wspólną modlitwę. Na zakończenie dzieci zaśpiewały pieśni, których nauczyły się na zajęciach katechezy. Ks. Biskup podziękował za serdeczne przyjęcie, a następnie wszystkich pobłogosławił. Przedszkolaki wręczyły upominek, przypominający o odwiedzinach w przedszkolu.To spotkanie, tak piękne i wzruszające wniosło wiele ciepła do naszego codziennego przedszkolnego życia i z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.