27 września odwiedził nas absolwent naszej szkoły, człowiek o wielu pasjach i zainteresowaniach, odnoszący sportowe sukcesy - trener brazylijskiego jiu jitsu – pan Daniel Krakowiak. Spotkanie to wywołało wielkie zainteresowanie wśród wszystkich uczniów. Na początku nasz gość opowiedział nam o swojej drodze do sukcesu. Dowiedzieliśmy się m.in. o trudnościach, z jakimi mierzył się rozpoczynając swoją przygodę ze sportem, a potem o zdobyciu wielkiego tytułu Mistrza Polski MJJ w 2007 roku. Pan Daniel wielokrotnie podkreślał, że powinniśmy w swoim życiu, tak jak on, dążyć do tego, co sprawia nam przyjemność, nie poddawać się i wierzyć we własne siły. Podkreślał, że treningi są szansą na wszechstronny rozwój fizyczny i psychiczny, a sport uczy zdrowej rywalizacji i wyrabia charakter. Trener pokazał nam różne chwyty i techniki walki. Aktywnie uczestniczyliśmy w ćwiczeniach ruchowych, które staraliśmy się sprawnie wykonywać. Cieszyliśmy się, że możemy sami spróbować swoich sił w jiu-jitsu. Mieliśmy także możliwość obejrzeć medale i trofea  synów pana Daniela, a także książki, z których uczył się i czerpał wiedzę nasz gość. To spotkanie pokazało nam, że uprawianie sportu to świetny sposób na spędzanie czasu wolnego. Dzięki trenerowi utwierdziliśmy się w przekonaniu, że każdy z nas powinien dążyć do upragnionego celu i spełniać swoje marzenia.

1.JPG4.JPG6.JPG8.JPG2.JPG3.JPG13.jpg12.jpg7.JPG5.JPG10.JPG9.JPG11.jpg