Rok 2018/2019

 

WYCIECZKA PRZEDSZKOLAKÓW DO KREARTYWNEGO OBIEKTU MULTIFUNKCYJNEGO W MILICZU

 

    ,, Ach, cóż to był za dzień…. we wtorek 27 listopada 2018 r. nasze przedszkolaki odbyły wycieczkę do KOM-u w Miliczu w poszukiwaniu Mikołaja. Na miejscu czekało na dzieci mnóstwo atrakcji. Przesympatyczne Elfy zapoznały przedszkolaków z tradycjami świątecznymi oraz zwyczajem zdobienia choinki w różnych krajach świata. Dzieci wzięły udział w warsztatach zdobienia bombek oraz poznały ,,magiczny przepis” powstawania smacznych pierniczków, które następnie samodzielnie dekorowały słodkim lukrem. Duże wrażenie zrobiła na dzieciach KOM-nata Bombek , gdzie można było obejrzeć bogato zdobioną galerię z tysiącami wzorów tym bardziej, że musiały odszukać bombek ukrytych przez Elfy w gablotach i zaznaczyć je na kartach zadań. Kolejnym punktem zadaniowym okazała się ,,Mikołajkowa poczta” w Krainie Wyobraźni, w której każdy przedszkolak wysłał własnoręcznie wykonany list do Mikołaja. Dzieci wykonały mnóstwo świątecznych zadań, by w końcu spotkać się z Mikołajem i zaprosić niezwykłego gościa w ,,Mikołajki” do naszego przedszkola. Dzisiejsze przeżycia pełne wrażeń i nowych zadań wprowadziły nas w atmosferę zbliżających się świąt. Bardzo zadowoleni i co najważniejsze z nowymi doświadczeniami wróciliśmy do przedszkola !!! BYŁO WSPANIALE!!!

Projekty

 80- w roku szkolnym 2016/2017 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną „Książka oknem na świat”

 

 

Prowadzimy jawny rejestr zbiorów danych osobowych

 

 

8 -W roku szkolnym 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną ,,Listy budują więzi"

 

 

530- W roku szkolnym 2014/2015

i 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną  „Kultura słowa tarczą bezpieczeństwa”