W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, w dniu 13 listopada 2023 r. uczniowie klas VII i VIII mieli przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z Panem Grzegorzem Biernatem – prężnie działającym i rozwijającym się przedsiębiorcą. Pan Grzegorz od kilku lat z wielkim powodzeniem i sukcesem prowadzi imprezy okolicznościowe, takie jak: wesela, bankiety, bale, imprezy urodzinowe, studniówki. DJ Rasti jest doskonałym przykładem człowieka sukcesu, który uwielbia swoją pracę i wykonuje ją z pasją i wielkim zaangażowaniem.

Zaproszony Gość opowiedział młodzieży o swojej ścieżce edukacyjnej i zawodowej. Podczas spotkania przedstawił plusy i minusy prowadzenia działalności gospodarczej, szczegółowo opisał, jak wygląda jego dzień w pracy jako DJ. „Bo prowadzić własną działalność, to nie taka prosta sprawa, jakby się mogło wydawać”. W ciekawy sposób opowiedział, jak zaczęła się jego przygoda w branży muzycznej podkreślając, że na początku nie było łatwo, zważywszy na to, że od jego decyzji i podejmowanych działań zależy istnienie i powodzenie działalności jaką prowadzi. Pan Grzegorz zachęcał uczniów do zdobywania wiedzy i umiejętności, ponieważ kompetencje i umiejętności pomagają odnaleźć się na każdym rynku pracy i pozwolą funkcjonować jako pracownik, pracodawca czy osoba prowadząca działalność na własny rachunek. Zachęcał, by odważnie realizować swoje plany i marzenia. W trakcie spotkania młodzież miała możliwość skorzystania z mikserów muzycznych, a także zadawania pytań.

Miłym akcentem ze strony uczniów były słowa podziękowania skierowane do Pana Grzegorza oraz wręczenie drobnego upominku.

21

9.jpg14.jpg2.jpg17.jpg5.jpg8.jpg6.jpg20.jpg7.jpg1.jpg13.jpg19.jpg16.jpg4.jpg21.jpg15.jpg3.jpg18.jpg12.jpg10.jpg11.jpg