Rok 2019/2020

 

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

 

           

Dnia 17 lutego 2020 roku na sali wiejskiej w Dobrzecu odbyła się uroczystość
z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przybyłych gości powitała Pani Dyrektor Barbara Nowak. Hasłem przewodnim tegorocznych występów było zdanie „Kochamy Was całym sercem”, poprzez które uczniowie chcieli wyrazić swoją miłość i wdzięczność dziadkom
w odgrywanych scenkach, recytowanych wierszach, piosenkach oraz poprzez własnoręcznie wykonane laurki. Swoje umiejętności taneczne prezentowały również dzieci z grupy tanecznej prowadzonej przez Panią Anię Rozpondek. Na zakończenie uroczystości nie zabrakło także wspólnego poczęstunku przygotowanego przez rodziców, za co serdecznie dziękujemy.

 

Projekty

 80- w roku szkolnym 2016/2017 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną „Książka oknem na świat”

 

 

Prowadzimy jawny rejestr zbiorów danych osobowych

 

 

8 -W roku szkolnym 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną ,,Listy budują więzi"

 

 

530- W roku szkolnym 2014/2015

i 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną  „Kultura słowa tarczą bezpieczeństwa”