hulajnogahulajnoga

W czwartek 26 października klasa 8 przygotowała apel związany z nowymi przepisami poruszania się hulajnogą elektryczną i UTO. Uczniowie przynieśli rekwizyty: UTO i hulajnogę elektryczną, wytłumaczyli różnicę w poruszaniu się tymi pojazdami oraz zapoznali uczniów z zasadami użytkowania.

W przygotowanej prezentacji klasa 8 poruszyła min. następujące zagadnienia: gdzie można bezpiecznie poruszać się pojazdami i z jaką prędkością, uprawnienia kierującego hulajnogą, obowiązki, zasady parkowania i konsekwencje niewłaściwego parkowania.

Podsumowaniem apelu było przeprowadzenie wśród uczniów krótkiego quizu sprawdzającego ich wiedzę. Po występie uczniowie mieli możliwość "osobistego" zapoznania się z przyniesionymi rekwizytami.

Pamiętajcie, aby na hulajnogach i innych pojazdach

jeździć odpowiedzialnie!

Jakub Nowaczyk