1

MUZYCZNY CZWARTEK W JASNYCH KOLORACH 

ORAZ WIZYTA W TEATRZE

    Dnia 23 marca uczniowie klas I-III wybrali się do Ostrowskiego Centrum Kultury na spektakl ,,Czerwony Kapturek”. Sztuka teatralna nie tylko rozbawiła naszych uczniów, ale także pozwoliła wyciągnąć wnioski z przygody Czerwonego Kapturka.

   „Sposób na Alcybiadesa” to spektakl, który 23 marca 2023 r. uczniowie klas IV – VIII obejrzeli w OCK w Ostrowie Wielkopolskim. Przedstawienie na podstawie książki Edmunda Niziurskiego zaprezentowali aktorzy teatru Aczemu.

   Była to zabawna historia szukania przez uczniów sposobów na to, aby bez wysiłku zdobywać dobre oceny. Sprawiła, że widzowie doskonale się bawili. Jednocześnie skłoniła do refleksji, że cały czas się uczymy, nawet o tym nie wiedząc.

2.jpgsposob_na _alcybiadesa.jpg1.jpg3.jpg