rodzina

     Dnia 31 maja 2024 roku obchodziliśmy Dzień Patronów, poświęcony pamięci Marii i Lecha Kaczyńskich.

  Uroczysty apel rozpoczęliśmy od wspólnego odśpiewania hymnu naszej szkoły. Następnie odbyła się krótka prelekcja, podczas której przypomniano wartości, którymi kierowali się w życiu nasi patroni. Kolejnym punktem programu było  przejście pod tablicę upamiętniającą Marię i Lecha Kaczyńskich. W ciszy i skupieniu złożyliśmy tam kwiaty oraz zapaliliśmy znicze, oddając w ten sposób hołd i wyrażając wdzięczność za ich poświęcenie i działania na rzecz dobra wspólnego.

   Dzień Patronów był dla nas wszystkich cenną lekcją, przypominającą, że warto pielęgnować wartości takie jak: patriotyzm, odwaga, empatia, szacunek, prawdomówność i uczciwość.

 

9.jpg2.jpg5.jpg8.jpg6.jpg7.jpg1.jpg4.jpg3.jpg10.jpg11.jpg