SPOTKANIE Z ABSOLWENTAMI

   Dnia 17.01.2024 (środa) przyszli do naszej szkoły absolwenci: Patryk Pyrka i Kacper Maślak. Byli uczniowie tej szkoły, opowiedzieli nam, jak ich życie zmieniło się po wyjściu ze szkoły podstawowej. Udzielili wskazówek, jak się uczyć skutecznie. Pod koniec tego spotkania zrobiliśmy podsumowanie naszych ambicji. Z boku sali stała tablica, na której był przedstawiony człowiek ambitny bądź nieambitny. Każdy z nas miał stanąć po tej stronie, którą uważał za właściwą dla siebie. Wszyscy uczniowie, jak i nasi absolwenci stanęli po stronie ambitnej, co zostało udokumentowane wspólnym zdjęciem. Na sam koniec podziękowaliśmy im za przyjście i poświęcony dla nas czas.  

                                              Autor: Wiktoria Burg

9

 

1.JPG4.JPG6.JPG8.JPG2.JPG3.JPG7.JPG5.JPG9.JPG