dzien przedszkolaka

20 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji.  Gościem honorowym była Pani Dyrektor, która przeczytała dzieciom książkę pt. „Radość” autorstwa K. Miller oraz wręczyła wszystkim przedszkolakom upominki z życzeniami. Radość i śmiech dzieci były świadectwem dobrej zabawy w ciągu całego dnia: zabawy ruchowe, słodki poczęstunek, zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz zabawy nowymi zabawkami. Uroczysty dzień był okazją również do nadania imienia całej grupie, o czym wspólnie wszystkie dzieci miały okazję zadecydować. Od dzisiaj przedszkolaki będą nosiły nazwę: „Słoneczka”, a dowodem na to jest pięknie wykonany plakat.

Życzymy wszystkim przedszkolakom słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu.

 

9.jpg24.jpg14.jpg2.jpg17.jpg22.jpg5.jpg26.jpg8.jpg6.jpg20.jpg25.jpg7.jpg1.jpg13.jpg19.jpg16.jpg4.jpg27.jpg21.jpg15.jpg3.jpg23.jpg18.jpg12.jpg10.jpg11.jpg