BAL KARNAWAŁOWO- WALENTYNKOWY

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE,

JAK CO ROKU W KARNAWALE…

Karnawał to czas przepełniony muzyką i zabawą, a ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe, na które przedszkolaki wyczekują od wielu tygodni. Karnawałowo-walentynkowy bal przebierańców w naszym przedszkolu odbył się w poniedziałek -14 lutego 2022r. Dzieci dowiedziały się dlaczego serce jest symbolem Walentynek, kim był Święty Walenty, były zabawy z serduszkami, powstało ,,drzewko przedszkolnej serdeczności” i laurki na znak miłości rodzinnej dla mamy i taty. Ten wyjątkowy dzień dominował w liczne konkursy, zagadki, zadania, konkurencje, zabawy muzyczne wzbogacone wyjątkowymi propozycjami tanecznymi on-line prowadzone przez animatorów tańca dla dzieci. W czasie przerw w tańcach dzieci miały możliwość słodkiego poczęstunku, przygotowanego przez Rodziców i przedszkole. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka i rock and roll’a.

To był fantastyczny dzień obfity nie tylko w kolorowe przebrania, ale także radość, szczęście, wspaniałą zabawę przepełnioną okazywaną sobie serdecznością.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom naszych przedszkolaków za przygotowanie strojów karnawałowych dla dzieci.

 

9.jpg14.jpg2.jpg17.jpg5.jpg8.jpg6.jpg7.jpg1.jpg13.jpg16.jpg4.jpg15.jpg3.jpg18.jpg12.jpg10.jpg11.jpg