warsztaty ekologiczne

Dnia 23 listopada odbyły się warsztaty upowszechniające wiedzę ekologiczną wśród przedszkolaków pt. „Jak dbać o środowisko Recyklinka powie wszystko” zorganizowane przez Regionalny Zakład Zagospodarowania Odpadami sp. z o.o. w Ostrowie Wielkopolskim. Dzieci dowiedziały się, jak we właściwy sposób należy segregować śmieci oraz dlaczego warto to robić. Na zajęciach wykorzystano pogadankę, projekcję filmów edukacyjnych oraz atrakcyjną formę samodzielnego segregowania odpadów z pomocą Pandy Recyklinki, która zrobiła ogromne wrażenie na dzieciach. Aktywne uczestnictwo przedszkolaków w warsztatach na pewno na długo zostanie w pamięci dzieci, a efektem tego będą właściwe nawyki i postawy proekologiczne.

Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie oraz upominki dla dzieci.

 

9.jpg14.jpg2.jpg17.jpg5.jpg8.jpg6.jpg7.jpg1.jpg13.jpg16.jpg4.jpg15.jpg3.jpg18.jpg12.jpg10.jpg11.jpg