W piątek 6 października nasze przedszkolaki udały się do Ostrowskiego Centrum Kultury w Ostrowie Wielkopolskim na spektakl teatralny pt.„ Królowa Śniegu” przygotowany przez Teatr Współczesny z Krakowa. Dzieci zobaczyły jedną z najpiękniejszych baśni o miłości, przyjaźni, o odpowiedzialności za siebie i innych oraz o tym, co w życiu ważne i o co warto walczyć. Dzieci z wielkim zaciekawieniem śledziły losy Kaja i Gerdy.  Celem wycieczki było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą.Bajeczna scenografia, kolorowe kostiumy,  gra świateł oraz wpadająca w ucho rytmiczna muzyka i  piosenki w wykonaniu aktorów przyciągały uwagę naszych przedszkolaków i wywołały na ich twarzach prawdziwy zachwyt! Znakomita gra aktorów sprawiła, że dzieci z dużym zainteresowaniem śledziły spektakl, a także brały w nim czynny udział śpiewając razem z aktorami.

Mamy nadzieję, iż pierwsze teatralne przeżycia pozwoliły dzieciom zyskać nowe doświadczenia i na długo zagoszczą w sercach dzieci.

 

2.jpg5.jpg1.jpg4.jpg3.jpg