2209 w026 n002 2518b p1 2518

Spotkanie naszych uczniów z teatrem odbyło się 05 października 2023 roku. Wybraliśmy się do Ostrzeszowskiego Centrum Kultury na spektakle „Alicja w krainie czarów" (klasy I-III) i musical „Zemsta” (klasy IV-VIII).

Przedstawienia przyciągnęły bardzo wielu widzów, którzy mogli podziwiać wspaniałą grę aktorów, dynamiczną muzyką, niesamowite efekty świetlne i ciekawą akcję, która wprowadziła młodsze dzieci w krainę marzeń.
Starsi uczniowie podziwiali barwne, epokowe kostiumy, rekwizyty i świetną charakteryzację aktorów.

Celem wycieczki była promocja czytelnictwa, rozwijanie zainteresowań literackich, artystycznych, wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Spędziliśmy aktywnie słoneczny jesienny dzień, poznając się lepiej nawzajem i rozwijając swoje zainteresowania. Wróciliśmy  bogatsi o nowe doświadczenia w zetknięciu z prawdziwą sztuką.