Rok 2018/2019

 

"Umiem Pływać 2019"

 

   Uczniowie klasy I naszej szkoły od lutego do maja uczestniczyli w kursie nauki pływania w ramach ogólnopolskiego projektu ,,Umiem pływać 2019". Podstawowym celem projektu było oswojenie uczniów z wodą, nabycie umiejętności pływackich i wdrożenie do bezpiecznego i kulturalnego zachowania na basenie. Uczniowie doskonalili swoje umiejętności pod okiem instruktorów i ratowników. Mogli również korzystać ze wszystkich atrakcji: jacuzzi, zjeżdżalni, pływalni. Czas spędzony na basenie był dobrym sposobem na relaks, rozwijał odwagę, zdyscyplinowanie, systematyczność, pracowitość i samodzielność. Podczas pobytu na basenie widoczna była integracja grupy, co pozytywnie wpłynęło na relacje rówieśnicze.

Projekty

 80- w roku szkolnym 2016/2017 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną „Książka oknem na świat”

 

 

Prowadzimy jawny rejestr zbiorów danych osobowych

 

 

8 -W roku szkolnym 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną ,,Listy budują więzi"

 

 

530- W roku szkolnym 2014/2015

i 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną  „Kultura słowa tarczą bezpieczeństwa”