Chrombooki w naszej szkole

Dzielimy się radością, iż nasza szkoła wzbogaciła się o nowoczesne narzędzie informatyczne jakim jest pracownia CHROMBOOKÓW - laptopów z systemem operacyjnym GOOGLE, które dzięki szafie ładującej są gotowe do pracy po kilku sekundach od uruchomienia. Jak chrombooki trafiły do naszej szkoły? Jesteśmy w Stowarzyszeniu Szkół i Przedszkoli im. Marii i Lecha Kaczyńskich. Jego zarząd wystąpił do Ministra Edukacji i Nauki o wsparcie w ramach: PROGRAM WSPARCIA EDUKACJI. Szkoły STOWARZYSZENIA otrzymały 100 000 zł wsparcia. Z tych środków zakupiono chrombooki, uruchomiona została platforma Google Workspace i przeszkolono nauczycieli. Teraz uczniowie mają pełen komfort nauki, pracując w systemie 1:1 nie tylko na wieloletnich komputerach stacjonarnych, ale także na laptopach rozwijając w ten sposób swoje umiejętności i pasje informatyczne.

5.jpg8.jpg6.jpg7.jpg2.png1.jpg4.jpg3.jpg