Rok 2018/2019

Sukces naszych uczniów

Dnia 11 października 2018 roku nasza szkoła zorganizowała VI edycję Gminnego Konkursu Krajoznawczego „ Gmina Sośnie w Dolinie Baryczy Moją Małą Ojczyzną”. W tym roku szkolnym w Konkursie brali udział tylko uczniowie ze szkół podstawowych z klas VI i VII. W sumie było 10 uczestników po dwóch z każdej szkoły. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie Anna Jaś z klasy VI i Kamil Flajszer z klasy VII.

Konkurs odbywa się zawsze w dwóch etapach. W pierwszym etapie uczestnicy piszą test z wiedzy o Gminie Sośnie i Parku Krajobrazowym Dolina Baryczy. Natomiast do drugiego etapu każda reprezentacja szkoły przygotowała prezentację multimedialną. W tej edycji była to prezentacja o historii swojej szkoły.

Po podsumowaniu okazało się, że po raz kolejny w Konkursie Krajoznawczym I miejsce zajęła uczennica naszej szkoły Anna Jaś. W czasie wręczania nagród byli obecni goście Pan Wójt Stanisław Budzik i radny Pan Zbigniew Kisiński. Z kolei w komisji konkursowej zasiadały Panie Arleta Zadka, Dorota Kurzawska i Lucyna Szymańska.

Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych uczniów i życzymy im coraz większych sukcesów.