Rok 2019/2020

 

PODRÓŻ W BAŚNIOWEJ KRAINIE

BAL KARNAWAŁOWY

 

       W środę 19 lutego wybraliśmy się w cudowną, karnawałową podróż w baśniowej krainie. Tego dnia do placówki przybyły  różne i kolorowe  postacie z bajek, oczywiście uśmiechnięte i chętne do zabawy Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Oczywiście nie zabrakło różnych konkurencji: gorące krzesła, tańce z balonem, zagadek o tematyce baśniowej czy karnawałowy pokaz mody. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń.

             Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów oraz słodkich niespodzianek dla przedszkolaków.

Projekty

 80- w roku szkolnym 2016/2017 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną „Książka oknem na świat”

 

 

Prowadzimy jawny rejestr zbiorów danych osobowych

 

 

8 -W roku szkolnym 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną ,,Listy budują więzi"

 

 

530- W roku szkolnym 2014/2015

i 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną  „Kultura słowa tarczą bezpieczeństwa”