Rok 2019/2020

 

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

 

,,W świecie zwyczajnych ludzkich spraw

każdy gdzieś pędzi, każdy gna.

Tu niezwykłą wartość w sobie ma,

Babcia z Dziadkiem, i ja Kocham ich co dnia”.

 

             Tymi słowami piosenki, którą śpiewali Antoś, Oliwka i Jakub rozpoczęliśmy uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, która odbyła się 17 lutego 2020 r. w sali wiejskiej w Dobrzecu, po przywitaniu dostojnych gości przez Panią Dyrektor Barbarę Nowak. W tle scenografii naszej uroczystości widniało przewodnie hasło: ,,Kochamy Was, kochamy całym sercem”, poprzez które nasze przedszkolaki wyraziły miłość i wdzięczność w prezentowanej scence, tańcach, recytowanych wierszach    i śpiewanych piosenkach. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie przedszkolaki wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom przygotowane upominki z pięknymi życzeniami. W dalszej części uroczystości niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Pełne radości i uśmiechu twarze zaproszonych gości pokazały nam, jak ważne są takie spotkania    i wspólnie spędzony czas razem z wnukami. To były naprawdę wyjątkowe chwile, pełne radości i dumy. Wyrazy podziękowania kierujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom życzymy samych pięknych chwil w życiu, dużo zdrowia i 100 lat życia! Do zobaczenia za rok!

Projekty

 80- w roku szkolnym 2016/2017 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną „Książka oknem na świat”

 

 

Prowadzimy jawny rejestr zbiorów danych osobowych

 

 

8 -W roku szkolnym 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną ,,Listy budują więzi"

 

 

530- W roku szkolnym 2014/2015

i 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną  „Kultura słowa tarczą bezpieczeństwa”