Rok 2018/2019

 

,,JEDZMY ZDROWO, KOLOROWO” z TOLĄ i BZIKIEM

 

   21 listopada 2018 r. nasze przedszkolaki spotkały się w Gminnym Ośrodku Kultury w Sośniach z Kabaretem BZIK. Na scenie widowiskowej zobaczyliśmy piękny sad z dorodnymi jabłkami, skrzynie wypełnione owocami i warzywami a przede wszystkim bohaterów spektaklu: Bzika gustującego w słonych i mało odżywczych przekąskach oraz rozsądną Tolę, która znała tajniki zdrowego odżywiania. Niesamowite tempo wydarzeń sprawiło, że dzieci z wielkim entuzjazmem obserwowały zachowania Toli i Bzika. Oczywiście nie zabrakło ciekawych konkursów, w których nagrodą były jabłka oraz piosenek i rytmicznych zabaw, które przedszkolaki śpiewali wspólnie z bohaterami spektaklu. Wszystkie przedszkolaki szczęśliwe oraz bogatsze o nowe doświadczenia wróciły do przedszkola aby promować zdrowy styl życia.

Projekty

 80- w roku szkolnym 2016/2017 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną „Książka oknem na świat”

 

 

Prowadzimy jawny rejestr zbiorów danych osobowych

 

 

8 -W roku szkolnym 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną ,,Listy budują więzi"

 

 

530- W roku szkolnym 2014/2015

i 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną  „Kultura słowa tarczą bezpieczeństwa”