KOMUNIKATY

 

Drodzy Uczniowie i Rodzice Szkoły Podstawowej im. Marii i Lecha Kaczyńskich w Cieszynie.

 

    W związku z pierwszą rocznicą nadania imienia szkole i obchodami Dnia Patrona prosiliśmy uczniów klas I-III o dokończenie rymujących się haseł i ułożenie własnych o wartościach, jakimi kierowali się w życiu Patroni naszej szkoły - Maria i Lech Kaczyńscy. Przysłane hasła są bardzo piękne i wymowne. Ukazują Patronów szkoły, jako parę wyjątkowych ludzi, którzy łączyli w sobie szlachetność, wrażliwość i skromność. Bardzo dziękujemy uczniom i rodzicom za udział i duże zaangażowanie w zdalne obchody rocznicy. Poniższy link zawiera te nadzwyczaj wyjątkowe i godne podziwu hasła.

 

                                                                                                    Wychowawcy klas I-III

 

/zobacz/ Hasła uczniów klas I-III o Patronach naszej szkoły

Projekty

 80- w roku szkolnym 2016/2017 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną „Książka oknem na świat”

 

 

Prowadzimy jawny rejestr zbiorów danych osobowych

 

 

8 -W roku szkolnym 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną ,,Listy budują więzi"

 

 

530- W roku szkolnym 2014/2015

i 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną  „Kultura słowa tarczą bezpieczeństwa”