KOMUNIKATY

 

Szanowni Rodzice oraz Uczniowie klasy VIII,

       Ministerstwo Edukacji Narodowej opracowało harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021, w tym terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klas I szkół ponadpodstawowych. Harmonogram został dostosowany do zmienionego terminu egzaminu ósmoklasisty, w tym terminu wydania zaświadczenia wyniku tego egzaminu przez Okręgowe Komisje Egzaminacyjne.

W załączeniu przekazuję Państwu terminy postępowania rekrutacyjnego.

/pobierz/

Harmonogram Rekrutacji

Projekty

 80- w roku szkolnym 2016/2017 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną „Książka oknem na świat”

 

 

Prowadzimy jawny rejestr zbiorów danych osobowych

 

 

8 -W roku szkolnym 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną ,,Listy budują więzi"

 

 

530- W roku szkolnym 2014/2015

i 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną  „Kultura słowa tarczą bezpieczeństwa”