KOMUNIKATY

 

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO
z okazji roku jubileuszowego 100-lecia urodzin Jana Pawła II

            Dnia 19 maja 2020 roku w Szkole Podstawowej im. Marii i Lecha Kaczyńskich
w Cieszynie  rozstrzygnięty został konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III. Celem konkursu było propagowanie wiedzy o Janie Pawle II, podkreślenie wyjątkowości pontyfikatu, jak również rozbudzanie wyobraźni i kreatywności uczniów. Komisja miała bardzo trudne zadanie, ponieważ każda z prac była wyjątkowa i niepowtarzalna. Wyniki przedstawiają się następująco:

 

I MIEJSCE – Kornelia Tacik (klasa 1), Wiktor Tacik (klasa 2),
II MIEJSCE - Sebastian Gorell (klasa 1), Mikołaj Luckstaedt (klasa 1),
III MIEJSCE – Olga Olech (klasa 1), Marta Wirth (klasa 3).

 

            Laureaci konkursu otrzymają dyplomy i nagrody. O sposobie i formie odebrania nagród poinformują wychowawcy klas.  Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie.

Projekty

 80- w roku szkolnym 2016/2017 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną „Książka oknem na świat”

 

 

Prowadzimy jawny rejestr zbiorów danych osobowych

 

 

8 -W roku szkolnym 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną ,,Listy budują więzi"

 

 

530- W roku szkolnym 2014/2015

i 2015/2016 Szkoła realizuje innowację pedagogiczną  „Kultura słowa tarczą bezpieczeństwa”